-
Hand-Spun Linen Towel • Cognac Gingham
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSale price $40.00 USD -
"Fish Sticks" Beeswax Tapers
Regular price $38.00 USDRegular priceUnit price perSale price $38.00 USD -
Linen Hors D'Oeuvres Cocktail Napkins • Set Of 4
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price perSale price $44.00 USDSold out -
Sold outSupernova Luna Box
Regular price $120.00 USDRegular priceUnit price per$120.00 USDSale price $120.00 USDSold out -
Hand-Spun Linen Towel • Olive
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSale price $40.00 USD -
Allegria ZigZag Box
Regular price $130.00 USDRegular priceUnit price perSale price $130.00 USD -
Linen Martini Cocktail Napkins • Set Of 4
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price perSale price $44.00 USD -
Hand-Spun Linen Towel • Light Blue Gingham
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSale price $40.00 USD -
Hand-Spun Linen Towel • Chartreuse
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSale price $40.00 USD -
Linen Flower Cocktail Napkins • Set Of 4
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price perSale price $44.00 USD -
Hand-Woven Blanket
Regular price $240.00 USDRegular priceUnit price perSale price $240.00 USD -
Hand-Spun Linen Towel • Red
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSale price $40.00 USD -
Sold outSupernova Elipse Box
Regular price $156.00 USDRegular priceUnit price perSale price $156.00 USDSold out -
Hand-Spun Linen Tea Towel • Dijon Gingham
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSale price $40.00 USD -
Linen Snowflake Cocktail Napkins • Set of 4
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price perSale price $44.00 USD -
Allegria Triangle Box
Regular price $120.00 USDRegular priceUnit price perSale price $120.00 USD -
Hand-Spun Linen Tea Towel • Golden Milk
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSale price $40.00 USD -
Aurora Oval Box
Regular price $120.00 USDRegular priceUnit price perSale price $120.00 USD -
Panorama Etoile Box
Regular price $165.00 USDRegular priceUnit price perSale price $165.00 USD
















